XIAOMI REDMI 5 16 GB GOLD

  15,700L

Kodi i Produktit: CEL738/G

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelREDMI 5
Operating SystemAndroid 7.1.2
ProcessorOcta-core 1.8 GHz
Ram2 GB RAM
Garanci12 MUAJ
BrandXIAOMI
DISPLAY5.7 inch
MEMORY16 GB
CAMERA12 MP , 5 MP
BateriaLi-Po 3300 mAh
Shko ne krye