XIAOMI MI PLAY 64GB BLUE

  17,800L

Kodi i Produktit: CEL1030/BL

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelMI PLAY 64GB BLUE
Operating SystemAndroid 9.0 (Pie)
ProcessorOcta-core (4x2.3 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53)
Ram4 GB
GraphicsPowerVR GE8320
InfoFast battery charging 10W
Garanci12 Muaj
PershkrimmicroSD, up to 256 GB (uses shared SIM slot)
BrandXIAOMI
SpecifikimeHybrid Dual SIM
DISPLAY5.84 inch IPS LCD
MEMORY64 GB
CAMERADual 12MP / 8MP
Prodhimi2018, December
SensorFingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass
BateriaLi-Ion 3000 mAh
Dimensione147.8 x 71.9 x 7.8 mm
Shko ne krye