XIAOMI MI A1 4GB/64GB ROSE GOLD

  23,200L

Kodi i Produktit: CEL637/RO

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelMI A1
Operating SystemAndroid 7.1.2
Ram4 GB RAM
Garanci12 MUAJ
BrandXIAOMI
Madhesia (inch)5.5 inch
DISPLAYLTPS IPS LCD capacitiv
MEMORY64 GB
CAMERA12 MP
BateriaLi-Ion 3080 mAh
Shko ne krye