XIAOMI MI 8 6/128 GB BLACK

Oferta mbaron per:
  46,200L

Kodi i Produktit: CEL920/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelMI 8
ProcessorOcta-core 4x2.8 GHz & 4x1.8 GHz
Ram6 GB
Garanci12 MUAJ
BrandXIAOMI
SpecifikimeDUAL SIM
DISPLAY6.21 INCH 1080 x 2248
MEMORY128 GB
CAMERA12 & 20 MP
Bateria3400 mAh
Shko ne krye