TV XIAOMI 70 L70M4-AA

  186,300L

Kodi i Produktit: TVX70

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelL70M4-AA
Processor4-core Cortex-A17
Ram2 GB of DDR2 RAM
Garanci12 MUAJ
RezolucioniULTRA HD
BrandXIAOMI
Madhesia (inch)70 INCH
DISPLAYLED
MEMORYeMMC 8 GB
FREKUENCA1200 HZ
SMART TVPO,WIFI
LidhjetHDMI,USB,LAN,WIFI
Shko ne krye