TV SAMSUNG LED UE55MU6122KXXH

  76,900L

Kodi i Produktit: TV306

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelUE55MU6122KXXH
Operating SystemTIZIEN
ProcessorQuad-Core
Garanci24 MUAJ
Rezolucioni4K ULTRA HD
BrandSAMSUNG
Madhesia (inch)55 INCH
DISPLAYLED
FREKUENCA1300 PQI
SMART TVPO,WIFI
MarresiDVB-T2C
Shko ne krye