TV SAMSUNG LED 55 UE55MU7002TXXH

  124,100L

Kodi i Produktit: TV255

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelUE55MU7002TXXH
Operating SystemTIZIEN
ProcessorQuad-Core
Garanci24 MUAJ
Rezolucioni4K ULTRA HD
BrandSAMSUNG
Madhesia (inch)55 INCH
FREKUENCA2300 PQI
SMART TVPO,WIFI
MarresiDVB-T2CS2 x 2
LidhjetHDMI,USB,LAN
Shko ne krye