TV SAMSUNG 40 FHD 100HZ UE40M5002AK

  42,500L

Kodi i Produktit: TV262

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelUE40M5002AK
Garanci24 MUAJ
RezolucioniFULL HD
BrandSAMSUNG
Madhesia (inch)40 INCH
KontrastiMEGA KONTRAST
DISPLAYLED
ModuliCL+
SMART TVJO
MarresiDVB-T2 / C
LidhjetHDMI,USB,SCART
Shko ne krye