TV PHILIPS LED 55PUS6482/12

  54,000L

Kodi i Produktit: TV269

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/Model55PUS6482/12
Operating SystemANDROID
ProcessorQuad Core
Garanci24 MUAJ
RezolucioniUltra HD, 4K
BrandPHILIPS
Madhesia (inch)55 INCH
DISPLAYLED
MEMORY16 GB
SMART TVPO,WIFI
MarresiDVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Shko ne krye