TV PANASONIC TX-58DX703E

  125,300L

Kodi i Produktit: TV140

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelTX-58DX703E
Garanci24 MUAJ
BrandPANASONIC
DISPLAY58" LED LCD 4K
Rezolucioni (pixel)3840 X 2160
ModuliCL+
FREKUENCA1400 HRZ
SMART TVPO
Pesha24 KG Kg ( Paketim )
MarresiDVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C
LidhjetSCART,USB,HDMI,LAN
Shko ne krye