TV LOBOD LX-43DN52 T2S2

  22,800L

Kodi i Produktit: TV369

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelLX-4319 T2S2
Garanci24 MUAJ
RezolucioniFULL HD
BrandLOBOD
Madhesia (inch)43 INCH
KontrastiMEGA CONTRAST
DISPLAYLED
Prodhimi2018
Rezolucioni (pixel)1920 X 1080
SMART TVJO
MarresiDVB-T2/S2
LidhjetHDMI,USB,VGA
Shko ne krye