TV LOBOD LX-43DK5T2S2 SMART

  26,900L

Kodi i Produktit: TV385

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelTV LOBOD LX-43DK5T2S2 SMART
Operating SystemSMART TV, Android 7
Garanci24 MUAJ
BrandLOBOD
DISPLAYFull HD
MarresiDVB-T2/S2
LidhjetUSB x 2, HDMI X 3, SCART, VGA, ANTENA, IN/OUT
Dimensione96,5 x 56 x 12 cm
Shko ne krye