TV LOBOD LX-39DN52 T2S2

  21,500L

Kodi i Produktit: TV368

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelTV LOBOD LX-39DN52 T2S2
GraphicsContrast, 5000:1
Info Input AV, YuV, Headphones,USB,HDMI,SCART, VGA, PC audio in,Koaksialni, HDMI, DVB-T, DVB-T2, DVB-C
Garanci24 Muaj
RezolucioniPC connecion resolution, 1920x1080
BrandLOBOD
DISPLAYContrast, 5000:1
SMART TVJO
Dimensione80x57cm
Shko ne krye