TV LOBOD LX-39DN51 T2/S2 SMART

  24,500L

Kodi i Produktit: TV370

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelTV LOBOD LX-39DN51 T2/S2 SMART
Operating SystemSMART TV, Android 7
Garanci24 MUAJ
BrandLOBOD
MarresiDVB-T2/S2
LidhjetUSB x 2, HDMI X 3, SCART, VGA, ANTENA, IN/OUT
Dimensione89 CM X 54 CM
Shko ne krye