TV LOBOD LE-5566 ULTRA HD-SMART DVB T/C/T2/S2

  48,400L

Kodi i Produktit: TV158

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Garanci24 MUAJ
Rezolucioni4k ULTRA HD
BrandLOBOD
KontrastiMEGA DCR
DISPLAYLED
Rezolucioni (pixel)3840 X 2160
Madhesia e ekranit55"
ModuliCL+
SMART TVPO ANDROID 4.4
MarresiDVB-T2-C-s2
LidhjetHDMI,USB,VGA,SCART
Shko ne krye