TV LOBOD LE-32DN5 T2/S2 BLACK

  12,900L

Kodi i Produktit: TV320

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelLE-32DN5 T2/S2 BLACK
Garanci24 MUAJ
RezolucioniHD 1366 X 768
BrandLOBOD
Madhesia (inch)32 INCH
Kontrasti10000:1
DISPLAYLED
FREKUENCA100 HRZ
SMART TVJO
MarresiDVB-T2/S2/C
LidhjetHDMI,USB
Shko ne krye