TV LOBOD 50DK5J SMART

  35,100L

Kodi i Produktit: TV382

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelTV LOBOD 50DK5J SMART
Garanci24 muaj
RezolucioniFHD
BrandLOBOD
DISPLAY50" FHD
Rezolucioni (pixel)1920X1080
SMART TVPO
Shko ne krye