TABLET SAMSUNG TAB S3 T825

  64,000L

Kodi i Produktit: BNDTABS3

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelTABLET SAMSUNG TAB S3 T825
ProcessorQuad-core (2x2.15 GHz Kryo & 2x1.6 GHz Kryo)
Ram4 GB
Garanci12 Muaj
BrandSAMSUNG
SpecifikimeNano-SIM
DISPLAY9.7 inches
MEMORY32 GB
CAMERA13 MP 5 MP
Rezolucioni (pixel)1536 x 2048 pixels
BateriaNon-removable 6000 mAh
Dimensione237.3 x 169 x 6 mm (9.34 x 6.65 x 0.24 in)
Shko ne krye