TABLET SAMSUNG GALAXY TAB S3 T825 9.7 LTE SILVER

Oferta mbaron per:
  61,400L

Kodi i Produktit: ABT027/S

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelTAB S3 SM-T825
ProcessorQuad-core 2x2.15 GHz & 2x1.6 GHZ
Ram4 GB
Garanci12 MUAJ
BrandSAMSUNG
SpecifikimeNANO SIM
DISPLAY9.7 INCH QHD
MEMORY32 GB
CAMERA13 & 5 MP
Bateria6000 mAh
Shko ne krye