TABLET SAMSUNG GALAXY TAB S3 T820 9.7 INCH WIFI SILVER

Oferta mbaron per:
  54,700L

Kodi i Produktit: ABT028/S

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelTAB S3 T820
ProcessorQuad-core 2x2.15 GHz & 2x1.6 GHz
Ram4 GB
Garanci12 MUAJ
BrandSAMSUNG
SpecifikimeWIFI ONLY
DISPLAY9.7 INCH QHD
MEMORY32 GB
CAMERA13 & 5 MP
Rezolucioni (pixel)1536 x 2048 pixels
Bateria6000 mAh
Shko ne krye