TABLET LENOVO TAB 7 ESSENTIAL TB-7304F 8GB/1GB WIFI BLACK

  9,900L

Kodi i Produktit: ABT036/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelTABLET LENOVO TAB 7 ESSENTIAL TB-7304F 8 GB WIFI BLACK
Ram1 GB
Garanci12 Muaj
Rezolucioni600 x 1024 pixels, 16:9 ratio (~170 ppi density)
BrandLENOVO
SpecifikimeNo-SIM
DISPLAY7.0 inches, 137.9 cm2 (~69.4% screen-to-body ratio)
MEMORY8 GB
CAMERA2 MP , 2 MP
Bateria3500 mAh
Dimensione194.8 x 102 x 8.8 mm (7.67 x 4.02 x 0.35 in)
Shko ne krye