TABLET APPLE IPAD PRO 11 INCH 4G 256 GB GREY

  142,300L

Kodi i Produktit: DUN242/GR

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelIPAD PRO 11 INCH
ProcessorA12X Bionic chip
Ram4 GB
Garanci12 MUAJ
BrandAPPLE
SpecifikimeSIM
DISPLAY11 INCH LIQUID RETINA
MEMORY256 GB
CAMERA12MP F/1.8 / 7MP F/2.2
Rezolucioni (pixel)2388-by-1668-pixel
SensorFACE ID
Bateria 29.37 WPH
Shko ne krye