TABLET APPLE IPAD 2018 4G + 128 GB GOLD

  70,000L

Kodi i Produktit: DUN136/G

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelTABLET APPLE IPAD 2018 4G
Ram2 GB
Garanci12 Muaj
BrandAPPLE
SpecifikimeNano Sim
DISPLAY9.7 inch
MEMORY128 GB
CAMERA8 MP,1.2 MP
Rezolucioni (pixel)1536 x 2048 pixels, 4:3 ratio (~264 ppi density)
BateriaLi-Ion battery (32.4 Wh)
Dimensione240 x 169.5 x 7.5 mm
Shko ne krye