SONY PLAYSTATION PS4 1TB+ SPIDER MAN

  43,400L

Kodi i Produktit: DES035

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelSONY PLAYSTATION PS4
ProcessorCPU : x86-64 AMD "Jaguar", 8 cores GPU : 4.20 TFLOPS, AMD Radeon™ based graphics engine
Hard Disk1 TB
InfoHDMI™ out port Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T) x 1 IEEE 802.11 a/b/g/n/ac Bluetooth® 4.0 (LE)
Garanci6 Muaj
BrandSony
MEMORY8 GB
Shko ne krye