SOBE LOBOD LRP 6060E

  12,500L

Kodi i Produktit: TNP009/DEM

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelLOBOD LRP 6060E
PershkrimDERE ME DOPIO XHAM,2 VATRA ME GAZ + 2 VATRA ELEKTRIKE
BrandLOBOD
NgjyraE BARDHE
Klas EnergjieA
Nr. Programeve3
Dimensione60x54.5x85 cm
Shko ne krye