SAMSUNG GALAXY TAB S5E BLACK SM-T725

  56,500L

Kodi i Produktit: ALB001/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY TAB S5E
ProcessorOcta-core (2x2.0 GHz 360 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 360 Silver) GPU Adreno 615
Ram4 GB
Garanci12 muaj
Rezolucioni2k
BrandSAMSUNG
DISPLAY10.5 inches SUPER AMOLED
MEMORY64
CAMERA13 MP 13MP & 8MP
Rezolucioni (pixel)1600 x 2560
BateriaLi-Po 7040 mAh
Shko ne krye