SAMSUNG GALAXY S10E 128GB BLACK

  73,700L

Kodi i Produktit: CEL1008/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY S10E 128GB BLACK
Operating SystemAndroid 9.0 (Pie); One UI
ProcessorExynos 9820 Octa (8 nm) - EMEA Qualcomm SDM855 Snapdragon 855 (7 nm) - USA/LATAM, CPU Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M4 & 2x2.31 GHz Cortex-A75 & 4x1.95 GHz Cortex-
Ram6 GB
Garanci24 Muaj
Rezolucioni1080 x 2280 pixels, 19:9 ratio (~438 ppi density)
BrandSamsung
SpecifikimeDual Sim
DISPLAY5.8 inch
MEMORY128 GB
CAMERA12 MP + 16 MP / 10 MP
Bateria3100 mAh
Dimensione142.2 x 69.9 x 7.9 mm
Shko ne krye