SAMSUNG GALAXY S10 PLUS 128GB WHITE

  119,000L

Kodi i Produktit: CEL1010/W

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelSAMSUNG GALAXY S10 PLUS
ProcessorExynos 9820 Octa (8 nm) - EMEA
Ram8 GB
Info Android 9.0 (Pie); One UI
Garanci24 Muaj
Rezolucioni1440 x 3040 pixels, 19:9 ratio (~522 ppi density)
BrandSamsung
SpecifikimeDual Sim
DISPLAY6.4 inches, 103.8 cm2 (~88.9% screen-to-body ratio)
MEMORY128 GB
CAMERA12 MP + 12 MP + 16 MP / 10 MP + 8 MP
Bateria4100 mAh
Dimensione157.6 x 74.1 x 7.8 mm (6.20 x 2.92 x 0.31 in)
Shko ne krye