SAMSUNG GALAXY S10 128GB BLACK

  112,700L

Kodi i Produktit: CEL1009/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelSAMSUNG GALAXY S10
ProcessorExynos 9820 Octa (8 nm) - EMEA
Ram8 GB
InfoAndroid 9.0 (Pie); One UI
Garanci24 Muaj
Rezolucioni1440 x 3040 pixels, 19:9 ratio (~550 ppi density)
BrandSamsung
SpecifikimeDual Sim
DISPLAY6.1 inches, 93.2 cm2 (~88.3% screen-to-body ratio)
MEMORY128 GB
CAMERA12 MP + 12 MP + 16 MP / 10 MP
Bateria3400 mAh
Dimensione149.9 x 70.4 x 7.8 mm (5.90 x 2.77 x 0.31 in)
Shko ne krye