SAMSUNG GALAXY NOTE 9 LAVENDER PURPLE

Oferta mbaron per:
  70,800L

Kodi i Produktit: CEL893/PR

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelNOTE 9 LAVENDER PURPLE
ProcessorOcta-core 4x2.7 GHz & 4x1.8 GHz
Ram6 GB
Garanci24 MUAJ
BrandSAMSUNG
SpecifikimeNANO SIM
DISPLAY6.4 INCH
MEMORY128 GB
CAMERA12 MP & 8 MP
Rezolucioni (pixel)1440 x 2960 pixels
Bateria4000 mAh
Shko ne krye