SAMSUNG GALAXY M10 16GB CHARCOAL BLACK

  15,900L

Kodi i Produktit: CEL1011/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelGALAXY M10 16GB CHARCOAL BLACK
Operating SystemAndroid 8.1 (Oreo); Experience 9.5
ProcessorOcta-core 1.6 GHz Cortex-A53
Ram2 GB
GraphicsMali-T830 MP1
InfomicroSD, up to 512 GB (dedicated slot)
Garanci24 MUAJ
BrandSAMSUNG
SpecifikimeDual SIM
DISPLAY6.22 inch PLS TFT
MEMORY16 GB
CAMERA13MP + 5MP / 5MP
Prodhimi2019, January
SensorAccelerometer, proximity
Bateria3400 mAh
Dimensione155.6 x 75.6 x 7.7 mm
Shko ne krye