NOKIA 3310 (2017)BLUE

  6,100L

Kodi i Produktit: CEL667/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelNOKIA 3310 BLUE 2017
Ram16 MB
Garanci12 MUAJ
BrandNOKIA
SpecifikimeGSM
DISPLAY2.4" 240 x 320 pixels
MEMORY16 MB
CAMERA2 MP
Bateria1200mAh
Shko ne krye