MONITOR PHILIPS 27 LED CURVED WIDE DISPLAY ,1920X1080 PIX

  36,800L

Kodi i Produktit: JAK023

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/Model278E9QJAB
Info INPUT-VGA,DisplayPort,HDMI ,SPEAKERS-3Wx2
Garanci12 MUAJ
BrandPHILIPS
SpecifikimeContrast 3000:1
DISPLAYFull HD Anti-Glare
Dimensione27 inch Curved
Shko ne krye