LAPTOP APPLE MACBOOK PRO MQ012 13 INCH, 16GB 1TB SILBER 3.5GHZ DC-I7

  274,700L

Kodi i Produktit: DUN219

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelMACBOOK PRO
ProcessorIntel Core i7 DUAL Core 3.5GHz Up to 4.0GHz Turbo Boost
Ram16 GB
Hard Disk1 TB SSD
GraphicsIntel Iris Plus Graphics 650
Garanci12 MUAJ
Rezolucioni2K
BrandAPPLE
DISPLAY13.3 "2560 x 1600
Rezolucioni (pixel)2560 x 1600
Shko ne krye