LAPTOP APPLE MACBOOK PRO MQ002 13 INCH, 16GB 1TB SPACE GREY CTO 3.5GHZ

  276,200L

Kodi i Produktit: DUN218

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelMACBOOK PRO
ProcessorIntel Core i7 DUAL Core 3.5GHz Up to 4.0GHz Turbo Boost
Ram16 GB
Hard Disk 1TB SSD
Graphics Intel Iris Plus Graphics 650
Garanci12 MUAJ
Rezolucioni2K
BrandAPPLE
DISPLAY13.3 "2560 x 1600 Retina Display
Rezolucioni (pixel)2560 x 1600
Shko ne krye