LAPTOP APPLE MACBOOK PRO MPXX2 13.3 INCH 3.1GHZ

  196,300L

Kodi i Produktit: DUN217

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelMACBOOK PRO
Processor Intel Core i5, 3.1 Ghz Dual Core
Ram8 GB
Hard Disk256 GB PCIe SSD
GraphicsIntel Iris Plus Graphics 650
Garanci12 MUAJ
BrandAPPLE
DISPLAY13.3" 2560 X 1600 P
CAMERA720p FaceTime HD camera
Shko ne krye