LAPTOP APPLE MACBOOK PRO MPXW2 13.3 INCH 3.1GHZ

  232,200L

Kodi i Produktit: DUN216

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelMACBOOK PRO
Processor Intel Core i5 3.1GHz dual-core, Turbo Boost up to 3.5GHz
Hard Disk512GB PCIe SSD
GraphicsIntel Iris Plus Graphics 650
Garanci12 MUAJ
BrandAPPLE
CAMERA720p FaceTime HD camera
Shko ne krye