LAPTOP APPLE MACBOOK PRO MPTX2 15 INCH, 16GB, 1TB SILVER CTO, 3.1

  305,800L

Kodi i Produktit: DUN215

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelMACBOOK PRO
ProcessorIntel Core i7 3.10 Ghz TURBO UP TO 4.10 GHz
Ram16 GB
Hard Disk1TB PCLe SSD
GraphicsAMD Radeon PRO 560 4GB
Garanci12 MUAJ
Rezolucioni2K
BrandAPPLE
DISPLAY15.4" 2880 x 1800
Rezolucioni (pixel)2880 x 1800
Bateria10 hours
Shko ne krye