IPHONE 7 128GB BLACK

  36,800L

Kodi i Produktit: TLP7128/B

Ka gjendje

Gjendja: I Perdorur

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelIphone 7
Processor Quad-core 2.34 GHz (2x Hurricane + 2x Zephyr)
Ram2 GB
Garanci3 Muaj
BrandIphone
DISPLAY4.7 inches, 60.9 cm2 (~65.6% screen-to-body ratio)
MEMORY128 GB
CAMERA7 MP, f/2.2, 32mm
Bateria1960 mah
Shko ne krye