HUAWEI P20 PRO MIDNIGHT BLUE

  74,400L

Kodi i Produktit: CEL959/BL

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelHUAWEI P20 PRO MIDNIGHT BLUE
Operating SystemAndroid 8.1 (Oreo), upgradable to Android 9.0 (Pie); EMUI 9
ProcessorOcta-core (4x2.4 GHz Cortex-A73 & 4x1.8 GHz Cortex-A53)
Ram6 GB
GraphicsMali-G72 MP12
InfoIP67 dust/water resistant (up to 1m for 30 mins)
Garanci12 Muaj
BrandHUAWEI
Specifikime Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)
DISPLAY 6.1 inches, 93.9 cm2 (~82.0% screen-to-body ratio)
MEMORY128 GB
CAMERA40 MP + 20 MP / 8MP
SensorFingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, color spectrum
Bateria4000 mAh battery
Dimensione155 x 73.9 x 7.8 mm (6.10 x 2.91 x 0.31 in)
Shko ne krye