HUAWEI P20 PRO BLACK

  74,400L

Kodi i Produktit: CEL959/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelHUAWEI P20 PRO BLACK
ProcessorOcta-core (4x2.4 GHz Cortex-A73 & 4x1.8 GHz Cortex-A53)
Ram6 GB
GraphicsMali-G72 MP12
Garanci12 Muaj
BrandHUAWEI
SpecifikimeDual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)
DISPLAY6.1 inches
MEMORY128 GB
CAMERA40 MP + 20 MP / 8MP
Bateria4000 mAh battery
Shko ne krye