HUAWEI P10

  60,900L

Kodi i Produktit: CEL603/S

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelHUAWEI P10
ProcessorOcta-core 4x2.4 GHz & 4x1.8 GHz
Ram4GB
Garanci12 MUAJ
BrandHUAWEI
SpecifikimeAndroid 7.0
DISPLAY5.1"
MEMORY64GB
CAMERADual 20 MP + 12 MP/8MP
Rezolucioni (pixel)1080 x 1920 pixels
Bateria3200MAH
Shko ne krye