HUAWEI P SMART 2019 SAPHIRE BLUE

  26,700L

Kodi i Produktit: CEL1003/SB

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelP SMART 2019 SAPHIRE BLUE
Operating SystemAndroid 9.0 (Pie); EMUI 9
ProcessorOcta-core (4x2.2 GHz Cortex-A73 & 4x1.7 GHz Cortex-A53) Hisilicon Kirin 710 (12 nm)
Ram3 GB
GraphicsMali-G51 MP4
InfomicroSD, up to 512 GB (uses SIM 2 slot)
Garanci12 Muaj
BrandHUAWEI
SpecifikimeNano-SIM, dual stand-by
DISPLAY6.21 inch LTPS IPS LCD
MEMORY64 GB
CAMERA13 MP + 2 MP / 16 MP
SensorFingerprint (rear-mounted), accelerometer, proximity, compass
Bateria3400 mAh
Dimensione155.2 x 73.4 x 8 mm
Shko ne krye