HUAWEI MATE 20 PRO 6/128 GB TWILIGHT

  104,900L

Kodi i Produktit: CEL1001/T

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelHUAWEI MATE 20 PRO 6/128 GB TWILIGHT
Ram6 GB
Garanci12 Muaj
Rezolucioni 1440 x 3120 pixels, 19.5:9 ratio (~538 ppi density)
BrandHUAWEI
SpecifikimeDual Sim
DISPLAY 6.39 inches, 100.2 cm2 (~87.9% screen-to-body ratio)
MEMORY128 GB
CAMERA40 MP + 20 MP / 8 MP
Bateria4200 mAh
Dimensione157.8 x 72.3 x 8.6 mm (6.21 x 2.85 x 0.34 in)
Shko ne krye