BLACKBERRY KEY 2 LE 64 GB CHAMPAGNE

  43,000L

Kodi i Produktit: CEL984/G

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelKEY 2 LE
ProcessorOcta-core 1.8 GHz Kryo 260 SDM636
Ram4GB
Garanci12 MUAJ
Rezolucioni 1080x1620 pixels
BrandBLACKBERRY
SpecifikimeDual SIM
DISPLAY4.5INCH 1080x1620 pixels
MEMORY64GB
CAMERA13MP & 5MP + 8MP FRONTAL
Bateria3000 mAh LI-ION
Shko ne krye