ASUS NB X540YA-XO625D, AMD DUAL CORE E1-6010 ,15.6 HDULTRASLIM, 4G DDR3, NO ODD , INTEL HD,

  24,300L

Kodi i Produktit: SAFA0133

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelASUS NB X540YA-XO625D
ProcessorAMD DUAL CORE E1-6010 1.40 GHz
Ram4 GB
Hard Disk500 GB
GraphicsAMD RADEON R2 GRAPHICS
Garanci36 MUAJ
RezolucioniHD
BrandASUS
DISPLAY15.6" HD
Shko ne krye