ASUS NB X540MA-GQ064,INTEL CELERON N3350,15.6 FHD ULTRASLIM, 4G DDR3, SATA 256G SSD, INTEL HD.

  35,500L

Kodi i Produktit: SAFA0132

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelASUS NB X541NA-DM668
ProcessorIntel Celeron Processor N3350 2M Cache, up to 2.4 GHz
Ram4 GB DDR4
Hard Disk256 GB SSD
GraphicsINTEL HD GRAPHICS
Garanci36 MUAJ
RezolucioniFHD
BrandASUS
DISPLAY15.6 FHD ULTRASLIM
Shko ne krye