ASUS NB X512UF,INTEL CORE I7-8550U,15.6 FHD ULTRASLIM, DDR4 8GB, SATA3 256G, NVIDIA GEFORCE

  96,700L

Kodi i Produktit: SAFA0134

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelASUS NB X512UF
ProcessorIntel® Core™ i7-8550U 1.80 GHz Max Turbo Frequency 4.00 GHz
Ram8 GB DDR4
Hard DiskSATA3 256G
Graphics NVIDIA GEFORCE MX 130 2GB, INTEL (R) UHD GRAPHICS
Garanci36 MUAJ
RezolucioniFULL HD
BrandASUS
DISPLAY15.6 FHD ULTRASLIM
Shko ne krye