APPLE WATCH SERIES 4 MTVT2 LTE SEASHELL SPORT LOOP 44MM SILVER ALUMINIUM

  75,000L

Kodi i Produktit: DUN222

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelAPPLE WATCH SERIES 4 LTE
ProcessorApple S4 DUAL CORE
Garanci12 MUAJ
BrandAPPLE
SpecifikimeElectronic SIM
DISPLAY44 MM OLED Sapphire
MEMORY16 GB
Rezolucioni (pixel)448 x 368 pixels
BateriaUp to 18 h
Shko ne krye