APPLE WATCH SERIES 4 MTVR2 LTE WHITE SPORT BAND 44MM SILVER ALUMINIUM

  80,000L

Kodi i Produktit: DUN221

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelApple Watch Serie 4 LTE
Garanci12 MUAJ
BrandAPPLE
SpecifikimeE SIM
DISPLAY44 MM OLED Retina
MEMORY16GB
Rezolucioni (pixel) 368x448 PIXELS
Bateria18 hours
Lidhjet Bluetooth 5
Shko ne krye